اخبـــار
دسته بندي
  مدیریت شرکت صنایع جهان الکتریک طی مراسمی با اهدای لوح و هدایا از کارگران نمونه شرکت قدردانی نمود.
دست هایت که آیینه تلاش روزگارند، پر برکت باد! توانِ دست هایت را می ستایم ای سازنده ترین نقش هستی در قاموس آفرینش.

۱۳۹۳/۲/۱۳ :تاريخ

  شرکت صنایع جهان الکتریک میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)و هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه زنان تبریک و تهنیت عرض می نماید.
فاطمه! ای بزرگ بانو. ای آن که دامنت، رسالت سردار توحید را پرورد. ای آن که مهر رخت، خورشید فروزان مریم و آسیه و خدیجه را فزونتر است؛ چرا که جهان بانوان را تو سروری. ای آن که شهد شهادت سوزانت را ازچشمه صداقت و اخلاص چشیده ای. ای آن که بر گرده گیتی، دوریحانه مصطفی (ص) را مادری، پس نقش آفرین کربلا تویی

۱۳۹۳/۱/۳۰ :تاريخ

  عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم
شرکت صنایع جهان الکتریک فرا رسیدن رسیدن فصل بهار و حیات دوباره ی زمین را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است را به تمام ایرانیان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از آستان حضرت احدیت برای همگان مسئلت می نماید.

۱۳۹۲/۱۲/۲۶ :تاريخ

  شرکت صنایع جهان الکتریک به خون نشستن یاس بوستان نبوت و دهه فاطمیه را به تمام شیعیان تسلیت عرض می نماید.
ای حبیبه حق و شفیعه ی حشر پس از تو تمام یاس های زمین کبود می رویند.تو ستاره ای نیلی به رنگ جراحت آسمان و زخم زمان بودی که اینک از تو برایمان تسبیحی به یادگار مانده که پس از هر نماز به آسمان می بردمان.دامان پر مهرت را رها نخواهیم کرد که اگر جز این باشد،سر از دامان گمراهی درمی آوریم.

۱۳۹۲/۱۲/۲۱ :تاريخ

  حضور شرکت صنایع جهان الکتریک در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران
شرکت صنایع جهان الکتریک پیشاپیش مقدم کلیه بازدید کنندگان را سیزدهمین نمایشگاه صنعت برق تهران در تاریخ 15 الی 18آبان 92در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گرامی داشته و پذیرای حضورگرم شما عزیزان درسالن31A غرفه1014 می باشد.

۱۳۹۲/۸/۱۴ :تاريخ

  همایش تخصصی تکنیک های افزایش فروش و ایجاد ارتباط با مشتری
شرکت جهان الکتریک همایش تخصصی تکنیک های افزایش فروش و ایجاد ارتباط با مشتری را با سخنرانی مهندس بهروز افشار در جمعه29 شهریور از ساعت 18 الی 23 در هتل خورشید قم برگزار می کند.

۱۳۹۲/۶/۲۴ :تاريخ

  برگزاری پنجمین همایش فروش نوین شرکت صنایع جهان الکتریک در هتل پارس ائل گلی تبریز
پنجمین همایش فروش نوین شرکت صنایع جهان الکتریک در هتل پارس ائل گلی تبریز با سخنرانی جناب آقای دکتر صحت و حضور مدیر عامل محترم شرکت،جناب آقای سید رضا حسینی مقدم، و مدیر فروش و مدیر بازرگانی شرکت در تاریخ جمعه 92/4/21 از ساعت 18 الی 23 برگزار می شود.

۱۳۹۲/۴/۲۰ :تاريخ


کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت جهان الکتریک می باشد.
طراحی و اجرا توسط وب باکس پورتال